Opel Vivaro kombi dla rodziny i do pracy (ZDJĘCIA)

Opel Vivaro kombi

Tym razem do testów dostaliśmy dużego, dziewięcioosobowego opla vivaro kombi. Czy się sprawdził, czy był wygodny, ile spalił w mieście? Przeczytajcie nasz test.

Segment samochodów do przewozu ludzi to konkretna gałąź rynku. Od salonu Opel Fiałkowski w Zielonej Górze dostaliśmy Opla Vivaro kombi. Dużego dziewięcioosobowego busa. Nasze pierwsze przemyślenie, jak takim busem kręcić się po mieście? Okazało się, że można nie tylko po mieście. Spisał się w wyprawie na grzyby i przewiezieniu zmywarki.

Nowe vivaro kombi to imponujący duży pojazd. Z powodzeniem i wygodnie przewiezie 9 osób. Dzięki temu to doskonały samochód do prowadzenia biznesu typu dowozy na lotniska, na imprezy czy pracownicze. Z tyłu z powodzeniem zmieścimy bagaże. Przestrzeń bagażnika w dodatku wyregulujemy wyciągając fotele.

Samochód napędza silnik diesla o pojemności 2 l i mocy 150 koni. 6-biegowa elastyczna skrzynia biegów spisuje się wyśmienicie. Samochód w mieście spalał do 10 litrów ropy. Nieźle jak na takie wielkie auto.

W samochodzie, oprócz wygodnego i czytelnego panelu dotykowego, jest rozbudowana klimatyzacja na drugi i trzeci rząd siedzeń oraz czujniki parkowanie z tyłu. Przy takich gabarytach niezwykle przydatne. Kierowca na kokpicie widzi niezbędne informacje dotyczące parametrów jazdy, jak na przykład aktualne spalanie. Pojazd został wyposażony w system wspomagający parkowanie. Super sprawa. Jest również kontrola poślizgu opon czy czujnik ciśnienia w oponach.

Uwaga. Samochód nie ma 2 m wysokości, dzięki czemu zmieści się na każdym parkingu podziemnym i nie tylko. To duże ułatwienie dla kierowcy i pasażerów.

Opel vivaro kombi to samochód niezwykle skrętny. To pozwala nim manewrować między innymi w wąskich miejskich uliczkach czy garażach podziemnych. Spisał się na zakupach. Sprawdził się również na większej wyprawie na grzyby.

Samochód do oglądnięcia i jazdy testowej w salonie Opel Fiałkowski, Trasa Północna 12a w Zielonej Górze

Toyota Zielona Góra