Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ośmioletnia dziewczynka zaginęła w Zielonej Górze

Dziewczynka wyszła z domu przy ul. Cisowej w czwartek około godz. 14.00 i do teraz nie wróciła. Policja już wie o zaginięciu dziewczynki.

Policjanci już przeszukują okolice wypatrując ośmioletniej dziewczynki. – Mamy telefoniczne zgłoszenie zaginięcia od rodziców. Jadą już na komendę złożyć oficjalne zawiadomienie – mówi podinsp. Małgorzata Barska z zespołu prasowego zielonogórskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dziewczynka wyszła z domu dziś około godz. 14.00, do teraz nie wróciła. Rodzice najpierw sami szukali dziecka, potem zawiadomili o zaginięciu policję.

– W takich sytuacjach podejmujemy natychmiastowe działania związane z poszukiwaniem zaginionego dziecka – zapewnia podinsp. Barska. Policjanci natychmiast po informacji o zaginięciu ośmiolatki zaczęli jej poszukiwania.

Zaginięcie małego dziecka to zdarzenie szczególne. Może zostać nawet ogłoszony alarm na komendzie, który postawi na nogi wszystkich zielonogórskich policjantów.

Policja szuka już zaginionego dziecka. Przeczesywane są okolice ul. Cisowej, policjanci zaglądają do klatek schodowych bloków i piwnic.

Około godz. 19.00 zaginiona dziewczynka została odnaleziona. Była u koleżanki.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl