Paraliż na stacjach benzynowych w Zielonej Górze. Kolejki, zaczyna brakować paliwa. Ludzi wlewają paliwa nawet do pojemników (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Od kilku godzin pod stacjami benzynowymi w Zielonej Górze tworzą się kolejki. To jest dosłownie paraliż. Ludzie tankują nawet do plastikowych dużych zbiorników. Na niektórych stacjach zaczyna brakować paliwa.

Pod stacjami paliwowymi w Zielonej Górze tworzą się gigantyczne kolejki. To są sznury samochodów. – Zabraknie paliw, to pewne – mówi nam jeden z kierowców stojących kolejce przy stacji benzynowej na ul. Makowej. Tam przed godz 20:00 zabrakło już diesla.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Potężna kolejka stoi na stacji przy ul. Moniuszki. – Trzeba się naczekać i oby wystarczyło paliwa – mówi nam kierowca audi stojący w kolejce.

Gigantyczna kolejka stoi na stacji benzynowej na os. Pomorskim. Tam jeszcze paliwo jest, a przynajmniej było.

Ludzie tankują do baków oraz do kanistrów i plastikowych dużych zbiorników.

Jak zapewnia Leszek Wiwała, prezes Polskiej Organizacji Przemysłu i Handlu Naftowego zapas paliwa w kraju jest na trzy miesiące.

Orlen także zapewnia, że paliwa nie brakuje

Kolejki po paliwa są również na stacjach benzynowych w Nowej Soli. Jak informuje nas czytelnik, samochody stoją na drodze przez co jest mocno utrudniony ruch.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

HACK YOUR FUTURE - Najbardziej kreatywny event tego lata!
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl