Pędził audi pod prąd trasą S3. Znowu!

We wtorek, 26 czerwca, kierowcy jadący S3 ze Skwierzyny do Gorzowa zaalarmowali policję o srebrnym audi, którego kierowca jechał pod prąd w kierunku Gorzowa.  

Jak ustalił portal poscigi.pl, do zdarzenia doszło około godz. 14.40. Kierowcy jadący trasą S3 ze Skwierzyny do Gorzowa zaczęli mijać jadące pod prąd audi. Miał to być srebrny suv. Świadkowie wydarzeń zaalarmowali policję. Na trasę S3 wyjechały patrole gorzowskiej policji. – Policjanci przejechali całą drogę, ale srebrnego audi już nie było – mówi nadkom. Marcin Maludy, rzecznik lubuskiej policji.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W sobotę, 23 czerwca, doszło do tragicznego wypadku na S3 na odcinku Zielona Góra – Świebodzin. Kierowca mercedesa jadąc pod prąd staranował lexusa. 70-latek z mercedesa zginął na miejscu. To sprawca wypadku. Kierowca lexusa, 53-latek, zmarł w szpitalu w Zielonej Górze.

Policja przypomina o rozsądku za kierownicą. – Zwracajmy uwagę na znaki drogowe – przypomina nadkom. Maludy. Błąd jazdy pod prąd drogą ekspresową może okazać się śmiertelny.

Szok na S3. Mercedes jechał pod prąd, staranował lexusa. Nie żyje jedna osoba (FILM, ZDJĘCIA)