Pijany kierowca uderzył w drzewo w centrum Sulechowa. Jedna osoba jest ranna (ZDJĘCIA)

Do zdarzenia doszło w niedzielę, 8 lipca, na ul. Okrężnej. To niemal centrum Sulechowa. Pijany kierowca rovera wypadł z drogi i roztrzaskał się o drzewo. Wcześniej, jak mówią portalowi poscigi.pl świadkowie, kierowca rovera szalał po mieście.

Kierujący roverem jechał ul. Okrężną. W pewnym momencie wpadł w poślizg. Samochód na poboczu rozbił się o drzewo. Na miejsce wypadku natychmiast przyjechały zaalarmowane służby ratunkowe. Strażacy zajęli się rozbitym roverem.

Pogotowie ratunkowe zaczęło udzielać pomocy osobom w samochodzie. – Jedna osoba została przewieziona do szpitala – mówi podinsp. Małgorzata Barska z biura prasowego zielonogórskiej policji.

Polecane  Strażacki samochód potrącił kobietę na pasach. Za kierownicą komendant strażaków

Kierowca rovera jest pijany. Ma ponad promil alkoholu. Został zatrzymany przez policjantów i zabrany do radiowozu. – Na miejscu policjanci ustalają dokładny przebieg zdarzenia – mówi podinsp. Barska.

Świadkowie powiedzieli portalowi poscigi.pl, że wcześniej kierowca rovera szalał po mieście. Jeździł z dużą prędkością wąskimi ulicami. – To cud, że nikogo nie było na pasach, bo doszłoby do tragedii – mówią świadkowie. Na szczęście kierujący roverem nie uderzył w inny pojazd.

Polecane  Makabra. Robotnik znalazł ciało w stawie pod lodem

Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.