Policja w biurze posła Jerzego Materny w Zielonej Górze (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Policja w biurze posła Jerzego Materny

Na drzwiach wejściowych i murze biura posła Jerzego Materny pojawiły się kartki z hasłami dotyczące postu, który poseł PiS udostępnił na facebooku. Na miejsce została wezwana policja.

Na ścianie zawisła szmata oraz kartki z hasłami sprzeciwu dotyczące posta, który poseł Materna wrzucił na facebook. Poseł PiS udostępnił zdjęcie z napisem „Jedna polska patriotka jest więcej warta niż tysiąc szmat bełkoczących na czarnych spędach”. Na zdjęciu jest kobieta trzymająca w ręku polską flagę, a w drugiej dłoni zapaloną racę. Zdjęcie spotkało się falą krytyki kobiet.

Jak informują nas czytelnicy w piątek, 6 listopada, pod biuro posła Materny przy ul. Ciesielskiej przyjechały radiowozy na sygnałach. Policjanci weszli do środka.

Na drzwiach wejściowych i murze biura posła Materny pojawiły się kartki z hasłami dotyczące postu. Zawiesiły je osoby oburzone udostępnieniem zdjęcia przez posła Maternę.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

 

 

Zostań kierowcą bolta