Policyjny pościg za busem w Zielonej Górze. Kierowca uciekał jak szalony (FILM CZYTELNIKA)

Do policyjnego pościgu doszło w czwartek, 20 czerwca, w Zielonej Górze. Policjanci gonili kierującego busem, który uciekając wiele raz stworzył zagrożenie na drodze. Na szczęście nic się nie stało.

Pościg zaczął się w Zielonej Górze. Bus nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Kierujący uciekał jak szalony łamiąc wszelkie możliwe przepisy. Kierowcy jadący z naprzeciwka musieli zwalniać, żeby nie doszło do czołowego zderzenia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Uciekinier przejechał przez miasto. Na ulic Nowojędrzychowskiej spowodował jedną z wielu niebezpiecznych sytuacji. Widać to na nagrani czytelnika. Potem bus uciekał w kierunku Drzonkowa.

Zielona Góra. Policyjny pościg za busem

– Samochód został zatrzymany na terenie działania nowosolskiej policji – mówi podinsp. Małgorzata Baska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze. Jak ustaliliśmy koło miejscowości Lelechów. Podinsp. Barska dodała, że kierujący busem również został już zatrzymany.

Nieoficjalnie bus został skradziony na terenie Niemiec.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail kontakt@poscigi.pl lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl