Toyota Zielona Góra

Poszukiwany zielonogórzanin ukrywał się w pizzerii. Piekł pizzę, a ma do odsiadki karę więzienia

Zielonogórska policjantka rozpoznała mężczyznę poszukiwanego czterema listami gończymi mężczyznę. Ukrywał się w restauracji, w której przygotowywał pizzę. 28-latek z Zielonej Góry od czterech lat ukrywał się w różnych miastach.

W czwartek, 23 stycznia, 28-letni zielonogórzanin pracował w pizzerii. Piekł pizzę. Wiedział, że jest poszukiwany za liczne kradzieże z włamaniem oraz trzykrotne prowadzenie pojazdu po pijanemu i ma do odsiadki 2 lata i 8 miesięcy więzienia. Mężczyzna był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze i wydano za nim cztery listy gończe. 28-latek od 4 lat ukrywał się w różnych miastach w Polsce.

Zielonogórska policjantka w czwartek po południu spędzała czas z rodziną w restauracji w jednym z miast województwa lubuskiego. Czekając na zamówioną pizzę obserwowała mężczyznę, który ją przygotowywał. – Jego twarz wydała się policjantce znajoma. Okazało się, że widnieje ona na listach gończych, które wydał zielonogórski sąd – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka zielonogórskiej policji. Policjantka dyskretnie zadzwoniła po policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób zielonogórskiej policji. Sprawdzenie tożsamości mężczyzny potwierdziło, ze funkcjonariuszka bardzo dobrze rozpoznała poszukiwanego. 28-latek trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przewieziony do aresztu śledczego w Zielonej Górze.

Zostań kierowcą bolta