Toyota Zielona Góra

Potworne. Renault uderzyło w koło ciężarówki. Ta stanęła w poprzek drogi i zmiażdżyła hyundaia. Zginęła 25-latka (ZDJĘCIA)

Na miejscu zginęła 25-latka, a dwie osoby zostały ranne

Do potwornego wypadku doszło w poniedziałek, 19 lipca, na obwodnicy Opola. Najpierw renault uderzyło w koło ciężarówki. Ta złamała się i stanęła w poprzek drogi miażdżąc hyundaia. Na miejscu zginęła 25-latka, a dwie osoby zostały ranne.

Jak ustalili na miejscu policjanci, kierująca renault z nieustalonej dotąd przyczyny, nagle zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam 42-latka uderzyła w koło jadącej z przeciwnego kierunku ciężarówki. Po uderzeniu ciężarówka złamała się stając w poprzek drogi.

Wtedy w ciężarówkę uderzyła 25-latka jadąca prawidłowo hyundaiem. Siła uderzenia była potężna. Samochód został zmiażdżony.

Na miejsce szybko dotarły służby ratunkowe oraz opolska policja. Niestety kierująca hyundaiem 25-latka zginęła na miejscu. Pasażerka hyundaia i i kierująca renault ranne trafiły do szpitala.

Na miejscu przez kilka godzin pod nadzorem prokuratury pracowali policjanci. Zabezpieczono ślady oraz przesłuchano świadków. Oględziny miejsca wypadku pozwolą na odtworzenie przebiegu tragedii. W sprawie prowadzone jest prokuratorskie śledztwo.

Toyota Zielona Góra