Poważny wypadek na S3 pod Sulechowem. Wylądował śmigłowiec LPR. Zderzyły się ciężarówka, bus oraz osobówka (ZDJĘCIA CZYTELNIKÓW)

Wypadek na S3 pod Sulechowem.

Do poważnego wypadku na S3 doszło w niedzielę, 23 kwietnia, na wysokości Kalska pod Sulechowem. Zderzyły się ciężarówka, bus oraz samochód osobowy. Droga w kierunku Gorzowa jest zamknięta.

O wypadku powiadomili nas czytelnicy. Wypadek na S3, droga do Gorzowa zablokowana – zaalarmowali nas czytelnicy. Świadkowie dodali, że na miejscu wylądował śmigłowiec lotniczego pogotowi ratunkowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Zderzyły się ciężarówka, bus i samochód osobowy. Na miejscu są służby ratunkowe. Dojechały dwa wozy straży pożarnej. Jest zielonogórska policja.

– Ranna została jedna osoba, jest przytomna – mówi st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik lubuskiej straży pożarnej.

Trasa S3 w kierunku Gorzowa została zablokowane. – Został wyznaczony objazd przez Sulechów i „starą trójką” do Świebodzina – mówi podinsp. Małgorzata Barska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl