Poważny wypadek pod Kożuchowem. Czołowe zderzenie samochodów. Ranne dwie osoby

Do wypadku doszło w sobotę, 22 sierpnia, na drodze koło Cisowa pod Kożuchowem. Czołowo zderzyły się volkswagen i smart. Ranne zostały dwie osoby.

Kierujący volkswagenem jechał z Kożuchowa. Z naprzeciwka nadjeżdżał smart. – Z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn, kierujący smartem zjechał na przeciwległy pas ruchu i tam zderzył się z volkswagenem – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Renata Dąbrowicz-Kozłowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli. Doszło do czołowego zderzenia. Na miejsce wypadku dojechały służby ratunkowe oraz nowosolska policja. Ranne zostały dwie osoby. To kierowcy samochodów. Obaj karetkami trafili do szpitala. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci wprowadzili objazd przez Stypułów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

To trzecie zdarzenia drogowe obsługiwane przez nowosolską policję w ciągu ostatnich kilku godzin. – Przypominamy o bezpieczeństwie podczas jazdy. Prędkość i brak ostrożności podczas jazdy może skończyć się tragedią. Zwolnijmy i dojedźmy szczęśliwie do celu podróży – mówi mł. asp. Dąbrowicz-Kozłowska.