Poważny wypadek pod Nową Solą. Ranne są trzy małe dziewczynki

Do wypadku doszło we wtorek, 17 kwietnia, na drodze koło Stanów pod Nową Solą. Kierująca nissanem wypadła z drogi i rozbiła się o drzewo. Wiozła trzy małe córeczki. Dzieci zostały ranne.

Do poważnego wypadku doszło około godz. 13.00. Kierująca nissanem jechała drogą koło Stanów pod Nową Solą. W pewnym momencie wypadła z drogi i rozbiła się o drzewo. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe.

Nissanem kierowała 35-letnia kobieta z Nowej Soli. Wiozła trzy małe dziewczynki w wieku 4 i 6 lat. – Ranna 4-latka śmigłowcem została zabrana do szpitala w Zielonej Górze – mówi st. sierż. Justyna Sęczkowska, rzeczniczka nowosolskiej policji. Druga poszkodowana 4-latka do szpitala w Zielonej Górze została zabrana karetką pogotowia ratunkowego. 6-latka karetką została przewieziona do szpitala w Nowej Soli. Do szpitala za dziećmi pojechała też kierująca nissanem.

Na miejscu ruch odbywa się wahadłowo. – Policjanci ustalają jak doszło do wypadku i co było przyczyną wypadnięcia auta z drogi – mówi st. sierż. Sęczkowska. Z pierwszych ustaleń policji wynika, że podczas jazdy kierująca odwróciła się do dzieci i wtedy wpadła w poślizg.