Poważny wypadek w Zielonej Górze. Pasażer z zakrwawioną głową (ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA)

Do wypadku doszło we wtorek, 18 września, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego. Zderzyły się volkswagen i seat. Na miejscu są służby ratunkowe.

Do wypadku doszło około godz. 19.15. Seat jechał ul. Wojska Polskiego w kierunku uniwersytetu. Kierujący volkswagenem passatem jechał z ul. Zacisze w kierunku Wyszyńskiego Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania. Seat uderzył w bok volkswagena.

Siła zderzenia była duża. W seacie został pasażer z krwawiącą głową. Na miejscu są już służby ratunkowe. Skrzyżowanie zabezpiecza zielonogórska policja. Pas drogi w kierunku uniwersytetu jest zablokowany.

Polecane  Nocny pościg i strzelanina w Zielonej Górze. Kierowca, który chciał przejechać policjanta jest poszukiwany (NOWE INFORMACJE)

Do karetki została zabrana kierująca volkswagenem passatem oraz pasażer seata. Oboje poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Na skrzyżowaniu są utrudnienia w ruchu.

20:30 – Na skrzyżowaniu w dalszym ciągu występują utrudnienia w ruchu. Pas ruchu od uniwersytetu w stronę miasta jest zamknięty. Na miejscu cały czas jest zielonogórska policja, która wyjaśnia przyczyny wypadku.

21:10 – Seat wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Z dużą siłą uderzył w poprawnie jadącego volkswagena passata. Siła uderzenia była ogromna. W seacie znajdowały się trzy osoby, jedna została ranna. W passacie podróżowała kobieta z psem, która doznała ogromnego szoku i została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

Polecane  Nocny pożar ciągnika. Maszyna spłonęła doszczętnie (ZDJĘCIA)

21:40 – Pojazdy zostały odholowane z miejsca zdarzenia. Droga jest w pełni przejezdna.