Poważny wypadek w Zielonej Górze. Pasażer z zakrwawioną głową (ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA)

Do wypadku doszło we wtorek, 18 września, na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Zacisze i Wyszyńskiego. Zderzyły się volkswagen i seat. Na miejscu są służby ratunkowe.

Do wypadku doszło około godz. 19.15. Seat jechał ul. Wojska Polskiego w kierunku uniwersytetu. Kierujący volkswagenem passatem jechał z ul. Zacisze w kierunku Wyszyńskiego Do zderzenia doszło na środku skrzyżowania. Seat uderzył w bok volkswagena.

Siła zderzenia była duża. W seacie został pasażer z krwawiącą głową. Na miejscu są już służby ratunkowe. Skrzyżowanie zabezpiecza zielonogórska policja. Pas drogi w kierunku uniwersytetu jest zablokowany.

Do karetki została zabrana kierująca volkswagenem passatem oraz pasażer seata. Oboje poszkodowani zostali zabrani do szpitala.

Na skrzyżowaniu są utrudnienia w ruchu.

20:30 – Na skrzyżowaniu w dalszym ciągu występują utrudnienia w ruchu. Pas ruchu od uniwersytetu w stronę miasta jest zamknięty. Na miejscu cały czas jest zielonogórska policja, która wyjaśnia przyczyny wypadku.

21:10 – Seat wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Z dużą siłą uderzył w poprawnie jadącego volkswagena passata. Siła uderzenia była ogromna. W seacie znajdowały się trzy osoby, jedna została ranna. W passacie podróżowała kobieta z psem, która doznała ogromnego szoku i została zabrana do szpitala na szczegółowe badania.

21:40 – Pojazdy zostały odholowane z miejsca zdarzenia. Droga jest w pełni przejezdna.