Pożar ciężarówki na S3. Naczepa cała w ogniu. Na miejscu są już służby (FILM, ZDJĘCIA CZYTELNIKA, NOWE INFORMACJE)

Pożar ciężarówki na S3 pod Nowa Solą

Do pożaru naczepy ciężarówki doszło w poniedziałek, 28 września, na wysokości Nowej Soli. Na miejscu są już służby ratunkowe.

Pożar naczepy wybuchł około godz. 10.00. Naczepa ciężarówki zapaliła się podczas jazdy. Na miejscu są już służby ratunkowe. Ruszyła walka z pożarem. Trasa S3 w kierunku Zielonej Góry została zablokowana. Dym z płonącej ciężarówki widać w Nowej Soli.

Godz. 10.12 – Trasa S3 została zablokowana w obu kierunkach – mówi dla poscigi.pl mł. asp. Renata Dąbrowicz – Kozłowska, rzeczniczka policji w Nowej Soli.

Godz. 16.38 Cały czas trwa usuwanie spalonej naczepy ciężarówki. Koniec utrudnień w ruchu przewidywany jest około godz. 20.00

film Tobiasz Wrotyński

Dym z pożaru ciężarówki na S3 koło Nowej Soli widać z Zielonej Góry

Godz. 11.18 Cały czas trwa akcja gaszenie płonącej ciężarówki. – Palą się komponenty do styropianu, które przewoziła ciężarówka – mówi mł. asp. Dąbrowicz – Kozłowska. Droga w kierunku Nowej Soli została już odblokowana. Droga do Zielonej Góry jest zamknięta i tak będzie mniej więcej do godz. 13.00. Do Zielonej Góry można jechać objazdem przez Nową Sól.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl