Toyota Zielona Góra

Pożegnane tragicznie zmarłego Piotrusia w sobotę. Przynieście białe balony. Polecą w niebo

Pożegnane tragicznie zmarłego Piotrusia w sobotę. Przynieście białe balony. Polecą w niebo

Pogrzeb 4-letniego Piotrusia, który zginął potrącony na chodniku w Gorzowie odbędzie się w sobotę 16 października o godz. 14.00 na cmentarzu przy ul. Żwirowej.

Rodzina chłopca prosi, osoby które przyjadą pożegnać chłopczyka, żeby przyniosły ze sobą białe balony najlepiej wypełnione helem. Balony na pożegnanie Piotrusia zostaną wypuszczone w niebo.

Do tragedii doszło się w niedzielę, 10 października, przed godz. 18 w Gorzowie na skrzyżowanie ulic 30 Stycznia i Armii Polskiej.  Po zderzeniu z bmw Krystian K. zjechał rozpędzonym chevroletem camaro na chodnik i tam potrącił 4-letniego Piotrusia. Chłopiec zginął na miejscu. Ojciec po wypadku był w szoku. Klęczał trzymając dziecko w ramionach.

Sprawca od razu uciekł z chevroleta. Ruszyły poszukiwania 38-latka. Został zatrzymany przez gorzowskich kryminalnych w jednym z hoteli w Gorzowie. Zaszył się w pokoju.

Został mu postawiony zarzut spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym i ucieczki z miejsca zdarzenia.

 

Krystian K. do wszystkiego się przyznał. Złożył również wyjaśnienia. W środę, 13 października, gorzowski sąd aresztował tymczasowo na trzy miesiące Krystiana K. Grozi mu kara od 2 do 12 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta