– Proszę o pomoc. Mojemu tacie skradziono rower – napisała do nas czytelniczka z Zielonej Góry (ZDJĘCIA)

Złodziej ukradł drogi rower z piwnicy bloku na ulicy Zawadzkiego 48.

Do perfidnej kradzieży doszło nocą z wtorku na środę, 24 maja. Złodziej ukradł drogi rower z piwnicy bloku na ulicy Zawadzkiego 48. Kosztuje ponad 3 tys. zł

– Bardzo proszę o pomoc. Mojemu tacie skradziono rower – napisał do nas czytelniczka. Złodziej włamał się do trzech piwnicy. Dopiero w trzeciej się obłowił. To tam stał drogi rower marki Kellys Phanatic.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Tato codziennie jeździł 30 km na rowerze, teraz już nie ma na czym jeździć – pisze nasza czytelniczka. Może ktoś zauważy rower ze zdjęć. Wtedy najlepiej od razu wezwać policję.

Ukradli rower zielonogórzaninowi

Niestety rowery co jakiś czas padają łupem włamywaczy. Z tego powodu warto je oznakować. Akcje darmowego znakowania rowerów co jakiś czas organizuje zielonogórska policja.

Terminy znakowania rowerów w Zielonej Górze

30 maja w godzinach 17.00 – 19.00 w I komisariacie

31 maja w godzinach 15.00 – 18.00 przed budynkiem komendy miejskiej policji przy ulicy Partyzantów 40.

Aby oznakować rower należy zgłosić się z jednośladem, dowodem tożsamości i dowodem kupna (paragon, faktura, umowa kupna) w wyznaczonym terminie do komisariatu policji.

W przypadku braku dowodu kupna właściciel roweru będzie musiał wypełnić odpowiednie oświadczenie. Wymagane jest, aby osobą zgłaszającą rower do oznakowania była osoba pełnoletnia.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl