Toyota Zielona Góra

Przyjechał na stację benzynowa i zataczając się poszedł do sklepu. Wydmuchał ponad 1,5 promila

Policjant z wydziału kryminalnego komisariatu w Skwierzynie w czasie wolnym od służby na jednej ze stacji paliw w Skwierzynie zauważył wjeżdżający ma parking samochód. Uwagę zwróciły zaparowane szyby w pojeździe, a po chwili kierujący wysiadł z niego chwiejnym krokiem.

W czasie wolnym od służby nocą z 1 na 2 listopada, policjant z wydziału kryminalnego komisariatu w Skwierzynie zwrócił uwagę na nietypową sytuację, która miała miejsce na jednej ze stacji paliw w Skwierzynie.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Samochód osobowy, który wjechał na teren stacji miał zaparowane wszystkie szyby. Po chwili kierujący wysiadł z auta i zataczając się poszedł do sklepu na stacji. Gdy kierujący wrócił do samochodu i chciał odjechać zatrzymał go policjant. Funkcjonariusz powiadomił dyżurnego, który wysłał na miejsce patrol drogówki.

45-letni kierowca wydmuchał ponad 1,5 promila alkoholu. Kierowca stracił prawo jazdy, a jego samochód zastał odholowany na policyjny parking. 45-latkwo za kierowanie o pijanemu grozi kilkuletni zakazu prowadzenia, grzywna do nawet 30 tys. zł oraz dwa lata więzienia.