Skażona Odra. Jutro zbiórka padłych ryb. Jedzą je ptaki i zwierzęta (ZDJĘCIA)

Jutro zbiórka padłych ryb. Jedzą je ptaki i zwierzęta.

W czwartek, 11 sierpnia, riusza zbiórka padłych ryb.- Nie muszę tłumaczyć czemu trzeba zdążyć wyzbierać ryby, zanim zrobią to za nas ptaki i inne zwierzęta – informuje organizator zbiórki.

Skażona Odra. Zbiórka w czwartek w miejscu Cigacice-Górki Małe, na małym wiadukcie przy hydroforni. Początek godz. 16:30. Miejsce zbiórki to ławeczki koło Odry w porcie w Cigaciach.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W kolejnych dniach uczestnicy zbiórki będą przesuwamy się w stronę Krosna Odrzańskiego. Zabierz ze sobą to co masz. Najlepiej sprawdzi się podbierak, worki na śmieci, wysięgniki do zrywania jabłek, rękawiczki gumowe lub silikonowe, strój który możesz pobrudzić i zutylizować. Wysokie kalosze lub wodery też będą w modzie.

Od wtorku, 9 sierpnia, o martwych rybach w Odrze zaalarmowali nas wędkarze. Informowali, że w rzece na wysokości Nietkowa są setki padniętych ryb. Okazuje się, że padnięte ryby są wszędzie. – Tak samo jest w Nowej Soli – alarmuje czytelnik. Inna osoba wskazuje, że padnięte ryby są również w Cigaciach i Krośnie Odrzańskim oraz Słubicach.

Telefon kontaktowy do koordynator zbiórki – nr kom. 888 856 668.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi