Toyota Zielona Góra

Śmiertelnie potrącił mężczyznę kierującego ruchem. Uciekł porzucając kradzione audi. Sprawca został już zatrzymany

Śmiertelnie potrącił mężczyznę kierującego ruchem i uciekł.

Policjanci z dolnośląskiej komendy i komendy powiatowej w Polkowicach zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia mężczyzny kierującego ruchem na drodze koło w Polkowic. Sprawca jechał kradzionym audi i uciekł z miejsca wypadku.

Do tragedii doszło w poniedziałek, 22 listopada, po godzinie 12.00 na drodze nr 331 (wyjazd na Chocianów). Kierujący audi Q7 podczas wyprzedzania kierującego maszyną do rekultywacji poboczy drogowych zjechał na lewą część jezdni. Tam śmiertelnie potrącił pracownika kierującego ruchem drogowym w związku z prowadzonymi robotami drogowymi.

Sprawca uderzył audi pojazdem w przydrożne drzewo i uciekł z miejsca tragicznego wypadku. Polkowiccy policjanci ustalili, że audi zostało wcześniej skradzione w Niemczech.

Policjanci zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wrocławia, sprawcę śmiertelnego potrącenia. Policjanci zatrzymali także drugiego mężczyznę, który pomagał w kradzieży luksusowego audi w Niemczech. W chwili zatrzymania mężczyzna posiadał przy sobie znaczne ilości narkotyków.