Toyota Zielona Góra

Śmiertelny wypadek. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Zginęła jedna osoba

Do śmiertelnego wypadku doszło w środę, 8 stycznia, na drodze krajowej nr 29 koło Świecka. W zderzeniu ciężarówki z samochodem osobowym zginęła jedna osoba. Druga została ranna

Godz. 18.24 Kierujący audi 60-letni mężczyzna zjeżdżał z autostrady A2 na drogę krajową nr 29. Wtedy najprawdopodobniej nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce jadącej w stronę Zielonej Góry. Doszło do zderzenia. 60-latek zginął na miejscu wypadku. – 52-letni pasażer audi z urazem głowy został przewieziony do szpitala – mówi podkom. Magdalena Jankowska, rzeczniczka słubickiej policji. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Od strony Słubic wjazd na autostradę A2 odbywa się bez utrudnień. Na odcinku drogi krajowej nr 29 przy wjeździe na autostradę A2 policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Z pierwszych informacji wiadomo, że zderzyły się samochód ciężarowy z osobowym. Na miejscu są służby ratunkowe. Jest słubicka policja. Jedna z osób była reanimowana. Niestety zmarła na miejscu tragedii. Druga osoba została ranna. Droga w miejscu wypadku jest zablokowana.

Toyota Zielona Góra