Śmiertelny wypadek. Renault roztrzaskało się o ciężarówkę. Kierowca zginął na miejscu

Do śmiertelnego wypadku doszło 16 grudnia w Sieradzu na ul. Krakowskie Przedmieście. 32-latek kierujący renault czołowo uderzył w ciężarowego dafa. Kierowca zginął na miejscu tragedii.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, jadący od strony Sieradza 32-letni mieszkaniec powiatu sieradzkiego kierujący renault scenic, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam czołowo zderzył się z jadącym z przeciwka ciężarowym dafem z naczepą, którym kierował 36-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Siła zderzenie była ogromna. Renault zostało całkowicie zmiażdżone.

Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Niestety, mimo podjętej akcji ratunkowej, 32-letni kierowca renault zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. W związku z zaistniałym wypadkiem czynności pod nadzorem prokuratora wykonywali sieradzcy policjanci. Postępowanie w sprawie zaistniałego wypadku, pod nadzorem prokuratury, prowadzą policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego sieradzkiej komendy.