Toyota Zielona Góra

Świąteczna paczka krośnieńskich od policjantów

Już po raz drugi, krośnieńscy policjanci i pracownicy cywilni zorganizowali paczkę dla rodziny potrzebującej wsparcia i pomocy innych ludzi.

Już za kilka dni zasiądziemy przy wigilijnym stole. Będziemy sobie wówczas życzyć wesołych i radosnych świąt, a później cieszyć się ze świątecznych prezentów. Aby w tym dniu uśmiech pojawił się na twarzy jak największej ilości osób, krośnieńscy policjanci i pracownicy cywilni ponownie zorganizowali świąteczną paczkę dla rodziny z naszego powiatu.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

– Najpierw pomysł był mój, o drugą paczkę zadbała jednak policjantka Sylwia Ejsmont. Policjanci i pracownicy cywilni chętnie przyłączyli się do akcji – mówi mł. asp. Norbert Marczenia, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Paczka trafiła do pani Katarzyna, która jest bezrobotna. Samotnie wychowuje dwie córki. – Gdy przyszliśmy do niej z prezentem, na twarzy dzieci pojawił się uśmiech. Gdy otwierały paczkę, dziewczynki nie kryły wielkiej radości – mówi mł. asp. Marczenia. Na koniec spotkania pani Katarzyna poprosiła, aby wszystkim ludziom dobrej woli, wszystkim tym, którzy jej pomagają, podziękować i życzyć wesołych świąt.

Pierwsza paczkę policjanci przygotowali 6 grudnia b.r.