Toyota Zielona Góra

Syn sadysta katował matkę. Ostatnio… nie smakowało mu jedzenie, więc groził matce śmiercią wymachując nożem

Syn sadysta katował matkę. Został aresztowany.

Sąd tymczasowo aresztował 25-latka z gminy Siemień, który od siedmiu lat znęcał się psychicznie i fizycznie nad matką. Kobieta niejednokrotnie musiała uciekać z domu. Syn kopał kopała matkę, dusił, wyzywał i zmuszał do ucieczek z domu. Groził jej śmiercią.

Policjanci prowadzą postępowanie, w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad 50-latką. Funkcjonariusze ustalili, że od niemal 7 lat dręczy ja syn.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

W trakcie licznych awantur wszczynanych przez syna kobieta była bita. Wyrodny syn uderzał matkę pięściami, kopał po całym ciele, popychał, dusił. Wile razy zmuszał matkę do ucieczki z domu. 50 – latka w wyniku tych zdarzeń doznała obrażeń ciała, ale początkowo nie chciała tego zgłaszać.

Syn sadysta katował matkę

W piątek,  13 stycznia, 25-latkowi wpadł w szał bo nie posmakowało mu przygotowane przez matkę jedzenie. Wziął talerz i rzucił nim o podłogę. Po chwili z nożem podbiegł do matki. Zaczął grozić matce śmiercią. Kobieta w obawie o swoje życie uciekła z domu i zadzwoniła na policję.

25-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Sąd przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował środek zapobiegawczy wobec 25-latka. Najbliższe dwa miesiące sadysta spędzi w areszcie. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.