Toyota Zielona Góra

Sytuacja pod cmentarzem w Zielonej Górze (INFORMACJE NA BIEŻĄCO)

Na bieżąco informujemy o sytuacji pod cmentarzem przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Sprawdzamy też jak wygląda z miejscami parkingowymi.

Godz. 9.50 Parking na nowym cmentarzu jest już prawie cały zapełniony. Policja radzi korzystać z parkingu na pętli autobusowej, tam jest jeszcze sporo miejsca.

Miejsca są również na parkingu na stadionie żużlowym oraz od strony ul. Struga koło kas.

Ruch pieszych oraz samochodów na ulicy jest już spory. – Ruch nie jest jeszcze na tyle duży, żeby wyłączać sygnalizację świetlną – mówi st. asp. Mariusz Wąsowicz, zastępca naczelnika zielonogórskiej drogówki.

Godz. 9.57 Dużo ludzi na cmentarz dojeżdża autobusami MZK. Miasto uruchomiło dodatkowe kursy na cmentarz. -Zachęcamy do korzystanie z autobusów MZK -mówi st. asp. Wąsowicz.

Godz. 11.00 Ruch pieszych oraz samochodów przy cmentarzu jest już na tyle duży, że policja wyłączyła sygnalizację świetlną. – Ruchem kierujemy ręcznie – mówi st. asp. Wąsowicz.

Parking przy nowym cmentarzu jest już zapełniony. Zapełnia się również parking na stadionie żużlowym.

Miejsca są na parkingu na pętli autobusowej.

Policja zachęca do korzystania z autobusów MZK.

Godz. 11.10 Poniedziałek, 1 listopada, jak na razie na drogach w mieście oraz okolicy mija spokojnie. Nie doszło do żadnego poważnego zdarzenia.

Godz. 11.12 W całym regionie lubska policja od początku akcji „Znicz” odnotowała 3 wypadki oraz 114 kolizji. Zatrzymanych zostało 31 pijanych kierowców.

Godz. 14.15 Największy ruch pod cmentarzem zaczyna się kończyć.

Godz. 15.05 Ruch pod cmentarzem na ul. Wrocławskiej jest duży, ale płynny. Korków nie ma.

Na drogach w Zielonej Górze oraz okolicach do godz. 15.00 nie doszło do żadnego poważnego zdarzenia drogowego.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta