Toyota Zielona Góra

Szaleniec z dużą prędkością przejechał przez środek ronda w Sulechowie. To cud, że nikt nie zginął. Szuka go policja (FILM)

Kierowca audi został już ustalony przez sulechowską policję.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piąte, 6 stycznia, w Sulechowie. Rozpędzony samochód przejechał przez środek ronda im. Józefa Piłsudskiego Czy to była brawura, czy brak wyobraźni, czy zwykła głupota kierowcy to już ustala policja.

W piątek, 6 stycznia, ok. godziny 20.00 ulicą PCK jechał rozpędzony samochód osobowy. Jego kierowca duża szybkością przejechał przez środek ronda im. Józefa Piłsudskiego. Swoim zachowanie stworzył zagrożenie dla zdrowia i życia pieszych oraz innych użytkowników ruchu drogowego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Oglądając zdarzenie, aż strach pomyśleć co by się stało, gdyby na którymś z przejść dla pieszych byli ludzie. Najprawdopodobniej nie mieliby żadnych szans na ucieczkę. To, że nie doszło w tym dniu do tragedii najprawdopodobniej spowodowane było tym, że 6 grudnia był dniem świątecznym, wolnym od pracy i mniej osób opuszczało swoje domy.

Na co dzień to miejsce jest pełne ludzi oraz natężenie ruchu zdecydowanie większe. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, które rozmieszczone są w różnych częściach miasta, aby czuwać nad naszym bezpieczeństwem. Nagranie zostało przekazane sulechowskim policjantom

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl