Tak dla Wojtka pompują policjanci z Sulechowa i nominują świebodzińską prokuraturę (FILM)

Policjantki i policjanci z komisariatu w Sulechowie przyjęli wyzwanie i dziękują za nominację koleżankom i kolegom z komendy miejskiej w Zielonej Górze. Wykonując zadanie chcą pomagać dzieciom chorym na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA).

W całym kraju trwa wielkie pomaganie w ramach akcji #GASZYNCHALLENGE. Wojtuś, dla którego rozpoczęto rzucanie wyzwań połączonych ze zbiórkami pieniędzy już ma na swoim koncie ponad 10 milionów złotych. Ale jest wiele innych dzieci chorych na Rdzeniowy Zanik Mięśni (SMA), które potrzebują naszego wsparcia.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Pod tym linkiem znajduje się lista kolejnych dzieci chorych na SMA i potrzebujących finansowej pomocy: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallenge

Policjantki, policjanci i pracownicy Komisariatu Policji w Sulechowie dołączają do Drużyny Franka: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengefranek i Ksawerego https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengeksawery

Zadanie zostało wykonane. Sulechowscy policjanci nominowali koleżanki i kolegów z: KPP we Wschowie, KPP w Żaganiu oraz Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.