Toyota Zielona Góra

Tak nie może być. Miejsca dla niepełnosprawnych w Zielonej Górze blokują zdrowi kierowcy (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Miejsca dla niepełnosprawnych w Zielonej Górze blokują zdrowi kierowcy

O bulwersującym zdarzeniu powiadomiła nas w poniedziałek, 8 listopada, osoba niepełnosprawna. – Trzy miejsca dla osób niepełnosprawnych zajęli zdrowi kierowcy – pisze czytelniczka.

Nasz czytelniczka jest osobą niepełnosprawną. Ma poważne problemy z chodzeniem. W poniedziałek, 8 listopada, podjechała pod przychodnię koło Mrowiska. Chciała zaparkować na kopercie. Niestety nie mogła. – Jedyne miejsce dla parkowania dla osób niepełnosprawnych przy zakładzie rehabilitacji zajął zdrowy kierowca renault bez – pisze czytelniczka. To nie koniec.

Kierowca audi stał na chodniku. Kiedy tylko zrobiła się wolna koperta od razu tam wjechał i zaparkował.

Nasz czytelniczka szukała kopert  winnych miejscach w okolicy. Na górze parkingu są jeszcze dwa miejsca dla osób niepełnosprawnych. – Obie koperty również były zajęte przez w pełni sprawne osoby – żali się bezsilna czytelniczka.

Parkowanie na kopertach to nic nowego. – Czy tak ciężko znaleźć sobie normalne miejsce? Ja jako osoba niepełnosprawna, mająca problemy z chodzeniem, muszę stawać w dalszej odległości i męczyć się z dojściem na rehabilitację, bo jakiś konował jest de….m i staje w niedozwolonym dla siebie miejscu – pisze niepełnosprawna czytelniczka.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta