Toyota Zielona Góra

Taki piękny medal zdobędziemy w biegu z policją w Zielonej Górze

Wiemy jak będzie wyglądał medal dla biegaczy startujących w biegu z okazji 100-lecia policji. Wygląda imponująca. Bieg odbędzie się, 15 czerwca, w Zielonej Górze. Trasa prowadzić będzie terenami przyległymi do CRS przy ul. Sulechowskiej.

Każdy uczestnik biegu otrzyma unikatowy metalowy i kolorowy medal przygotowany specjalnie z okazji 100 lat policji. – To unikatowy i bardzo ładny medal. W dodatku to nagroda za bieg z okazji 100 lecia policji – mówi Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Na bieg zapisanych jest już ok 200 osób. Drugie tyle miejsc jest jeszcze wolnych.

Zapisy na bieg z policją

Zielonogórska policja z okazji 100. rocznicy powołania policji zaplanowała specjalny bieg na dystansach 5 km i 10 km. Uczestnicy pobiegną trasą po terenach przyległych do Centrum Rekreacyjno-Sportowego przy ul. Sulechowskiej. Start biegu o godzinie 11.00.

Imprezie towarzyszyć będzie duży festyn rodzinny już od godziny 10.00. – Mamy przygotowanych mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przed biegiem dla dorosłych odbędzie się bieg dla dzieci, na który zapraszamy wszystkich małych sportowców – mówi Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Podczas imprezy zbierane będą pieniądze dla Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Na konto fundacji zostanie również przekazana suma zebrana z wpłat wpisowego wpłacanego przez uczestników. Koszt wpisowego to tylko 30 zł.

Zostań kierowcą bolta
Zostań kierowcą bolta