Toyota Zielona Góra

Taki syf za szkołą w Zielonej Górze robi młodzież. Kiedy podjeżdża policja uciekają (ZDJĘCIA CZYTELNIKA)

Ludzie z ul. Kąpielowej mają już dość syfu i hałasu

Mieszkańcy ul. Kąpielowej mają dość. – Za szkołą podstawową nr 8 młodzież urządziła sobie plac zabaw i wysypisko śmieci. Robią tam syf od dawna – alarmują czytelnicy.

Mieszkańcy ul. Kąpielowej załamują ręce. Niedawno młodzież zdemolowała szkolne boisko. Teraz przenieśli się na teren przy kanale w okolicach ul. Kąpielowej. Zrobili tam wysypisko śmieci.

Dookoła leżą opony, butelki, puszki oraz wile innych śmieci. – Młodzież zrobił tam syf – mówi nasz czytelnik. Śmieci zostały powrzucane również do kanału. – Do tego jest alkohol i inne używki. Szaleją tam bardzo często do późnej nocy – alarmują czytelnicy.

Na miejsce była wzywana policja. – To zabawa w kotka i myszkę. Jak radiowóz jedzie od Biedronki to uciekają w ul. Leszczynową. Jak zajeżdża do Leszczynowej to uciekają  w kierunku Biedronki – opowiada czytelnik.

Kanał jest również rowem melioracyjnym zapobiegającym zalewaniu okolicznych domów. Jak zostanie zapchany to woda zacznie się z niego wylewać.

Ludzie mają już dość syfu i hałasu. – Chcemy mieć spokój w okolicach domów, a nie ryczącą i syfiącą młodzież – mówi nasz czytelnik i zadaje pytanie, czy te dzieci też śmiecia tak pod swoimi domami.

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta