To oni brutalnie zaatakowali ekspedientkę w sklepie w Zielonej Górze. Została uderzona butelką w głowę (FILM)

To oni brutalnie zaatakowali ekspedientkę w sklepie w Zielonej Górze.

Do zdarzenia doszło w sobotę, 25 marca, w sklepie Odido na ulic Armii Krajowej. Ekspedientka została uderzana głowę butelką. Policja szuka sprawców brutalnego ataku i publikuje ich wizerunki.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Miejskiej  Policji w Zielonej Górze prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży rozbójniczej, do której doszło 25 marca 2023 roku. Dwaj nieznani mężczyźni weszli do sklepu spożywczego Odido na ulicy Armii Krajowej, zabrali z lady alkohol nie płacąc za niego.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Po chwili uderzyli butelką w głowę pracownicę, która próbowała ich zatrzymać. Sprawcy rozboju uciekli. od tego czasu szuka ich zielonogórska policja.

Rabunek w sklepie w Zielonej Górze

Nadzorujący sprawę prokurator przychylił się do wniosku policjanta prowadzącego postępowanie i wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych o kradzież alkoholu.

Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na nagraniu z monitoringu proszone są o kontakt osobisty z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze przy ulicy Partyzantów 40, telefoniczny pod numerami: 47 795 21 85,  47 795 21 50 lub z dyżurnym jednostki pod numerem 47 795 24 11 bądź mailowy: [email protected].