Toyota Corolla dla osób niepełnoprawnych i ich rodzin (FILM)

Toyota wyszła ze świetną propozycja dla osób niepełnosprawnych oraz ich rodzin

Bardzo dobre rozwiązanie właśnie zaproponowała Toyota. Nowa Corolla została przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Uwaga! Mogą nią jeździć również osoby w pełni sprawne. Co ważne. Przystosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej pokrywa Toyota.

  • Koszt przystosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej pokrywa Toyota
  • Corollą mogą jeździć niepełnosprawni oraz osoby w pełni sprawne
  • Uwaga! Wszystkie sprawy dotyczące dokumentów załatwia salon Toyota Zielona Góra

Toyota wyszła ze świetną propozycja dla osób z niepełnosprawnością nóg oraz ich rodzin. Nowa Toyota Corolla została przystosowana do jazdy dla osób z niepełnosprawnością. I to nie koniec. Samochodem mogą również jeździć osoby w pełni sprawne. Dzięki temu wystarczy jeden taki pojazd w rodzinie.

W nowej Toyocie Corolla znajdziemy drążek przy kierownicy za pomocą, którego ręką przyspieszamy lub hamujemy. Ruch w dół to przyspieszanie, w górę hamowanie. Osoby pełnosprawne pojadą normalnie. Nie trzeba niczego przełączać ani wyłączać.

Bardzo wygodna Toyota Corolla została wyposażona w automatyczną skrzynie biegów. Znajdziemy tam wiele różnych systemów wspomagających oraz ułatwiających prowadzenie samochodu. Do tego,  to oszczędna i nowoczesna hybryda.

Takie rozwiązania to ukłon w kierunku osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin. Widać, że Toyota doskonale rozumie problemy osób niepełnosprawnych. Takie właśnie rozwiązanie powoduje, że w rodzinie wystarczy jeden samochód. Co ważne całość przystosowania samchody dla osoby niepełnosprawnej pokrywa Toyota, a wszelkie dokumenty załatwia Salon Toyota JPJ AUTO, ul. Wrocławska 65C w Zielonej Górze.