Samochody.pl - poscigi.pl

Tragedia w Gorzowie. Kobieta skoczyła z mostku

Gorzowska policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, do którego doszło dziś rano w Parku Kopernika. 39-letnia kobieta prawdopodobnie skoczyła z wiaduktu na jezdnię. Zginęła na miejscu.

W poniedziałek o godz. 8.45, na drodze biegnącej przez gorzowski Park Kopernika, doszło do tragicznego zdarzenia. Z relacji przypadkowych świadków może wynikać, że stojąca na środku kładki, łączącej dwie części parku, kobieta skoczyła na biegnącą pod nią jezdnię. Do sytuacji doszło w momencie, gdy ulicą jechały samochody. Kobieta upadając została potrącona przez jeden z nich. Zginęła na miejscu.

Przez około dwie godziny dwa pasy jezdni biegnącej przez park były wyłączone z ruchu. W tym czasie wykonywano niezbędne czynności, a policjanci drogówki kierowali pojazdy w sąsiednie ulice. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ofiarą zajścia jest 39-letnia mieszkanka Gorzowa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Przybyła na miejsce grupa dochodzeniowo-śledcza zabezpieczała wszystkie ślady pozwalające odtworzyć przebieg wydarzeń. Ostateczną przyczynę śmierci i szczegółowe okoliczności opisanej sytuacji ustali prokuratorskie śledztwo. W tej chwili nic nie wskazuje jednak, aby brały w niej udział osoby trzecie.