Toyota Zielona Góra

Tragiczny Nowy Rok. Śmiertelny wypadek na S3. Zginęła jedna osoba, druga walczy o życie (ZDJĘCIA)

Do śmiertelnego wypadku doszło na S3 koło Gorzowa w poniedziałek, 1 stycznia, przed godz. 18.00. Na miejscu jest już policja. – W wypadku zginęła jedna osoba – mówi dla poscigi.pl nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Druga osoba walczy o życie.

Tragicznie rozpoczął się nowy rok na S3 koło Gorzowa. Jak ustalił portal poscigi.pl, doszło tam do śmiertelnego wypadku. – Zginęła jedna osoba – mówi nadkom. Marek Waraksa, naczelnik gorzowskiej drogówki. Na miejscu tragedii są już policjanci z gorzowskiej drogówki. Druga osoba została ciężko ranna. Po godz.18.00 cały czas trwała jej reanimacja.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Godz. 18.50 W tragicznym wypadku zginął kierowca peugeota. Jechał S3 w kierunku Szczecina. W pewnym momencie zjechał na prawą stronę na pobocze. Tam wpadł w poślizg. – Kierowcy udało się wjechać na drogę, ale uderzył w bariery energochłonne po lewej stronie trasy – mówi nadkom. Waraksa.

Peugeot po uderzeniu w bariery stanął w poprzek drogi. Wtedy w bok auta uderzyła kierująca renault. – Kobieta z obrażeniami została zabrana do szpitala – mówi nadkom. Waraksa. Droga w miejscu tragicznego wypadku jest zablokowana.

Policja przypomina o ostrożności. – Wielu z nas bawiło się nocą podczas sylwestrowych imprez. Pamiętajmy, żeby za kierownicę wsiadać wyspani, wypoczęci – przypomina st. sierż. Mateusz Sławek z biura prasowego lubuskiej policji. Na wielu komisariatach w całym regionie można również sprawdzić trzeźwość. – Anonimowo – mówi st. sierż. Sławek.

Toyota Zielona Góra