Toyota Zielona Góra - poscigi.pl

Ukrainiec wypadł z drogi na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze. Może mówić o szczęściu (FILM CZYTELNIKA)

Ukrainiec volkswagenem wypadł z drogi na przejściu dla pieszych w Zielonej Górze.

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w środę, 21 września, na drodze z Zawady do Zielonej Góry. Ukrainiec volkswagenem wypadł z drogi na przejściu dla pieszych.

Wszystko wydarzyło się na drodze z Zawady do Zielonej Góry. Kierujący volkswagenem wypadł z drogi na przejściu dla pieszych z przejazdem rowerowym. Samochód skosił barierki, przeleciał przez ścieżkę rowerową i wpadł na drzewa.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Na miejsce została wezwana zielonogórska policja. Kierujący miła bardzo dużo szczęścia. Nikogo nie było na jezdni, przejściu oraz ścieżce rowerowej. Ukraińcowi również  nic się nie stało.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl 

Zdarzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako kolizja.  – Sprawca zdarzenia został ukarany mandatem w kwocie 1 tys. zł oraz punktami karnymi – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl