Toyota Zielona Góra

Uwaga. Fatalne warunki do jazdy w Zielonej Górze i okolicach. Część ulic zablokowana. Trasa S3 jest biała (AKTUALIZACJA, FILM CZYTELNIKA)

Padający śnieg paraliżuje ruch na ulicach w Zielonej Górze oraz w okolicach. Obsługa piaskarek robi co może, ale akcję utrudniają opady śniegu. Biało jest również na trasie S3.

Część ulic w Zielonej Góry została dosłownie sparaliżowana. – Piaskarki jeżdżą, ale na ulicach i tak jest biało i ślisko – napisał do nas czytelnik. Śnieg cały czas pada, co utrudnia akcję drogowcom. Trzeba zdjąć nogę z gazu i zachować szczególną ostrożność. Pod  śniegiem zalega warstwa lodu.

Zablokowana jest ul. Wyszyńskiego. Autobusy nie mogą podjechać pod górkę w kierunku ronda Jana Pawła II. Poważne kłopoty są również na ul. Wrocławskiej.

Na ul. Dąbrówki ciężarówki mają problem z podjechaniem w kierunku aresztu śledczego.

O fatalnych warunkach donoszą czytelnicy jadący trasą S3. – Nie da się jechać szybciej niż 60 do 70 km/h – informuje czytelnik. Droga jest biała, a piaskarek z pługami nie widać.

Śnieg ma padać cały dzień. Do tego mają dojść zawiej i zamiecie śnieżne. Może spaść nawet 15 cm śniegu.

Godz. 9.47 Stoi Górka Świdnicka. Ciężarówki nie mogą podjechać pod wzniesienie.

Ciężarówka utknęła na skrzyżowaniu ulic Wyspiańskiego i Staszica. Kierowca nie dał rady podjechać pod górkę w kierunku Medyka. Musiał zawrócić.

Godz. 10.16 Zablokowany jeden pas ruchu na Trasie Północnej przy rondzie Rady Europy. Ciężarówka nie daje rady jechać w kierunku ronda. Ciężka sytuacja cały czas na ul. Wrocławskiej.

Ciężarówki nie mogą podjechać pod wzniesienie na ul. Wrocławskiej.

Godz. 10.45 Zablokowany prawy pas ul. Konstytucji (w kierunku ul. Wrocławskiej) na wysokości hotelu Ruben. Stoją dwa tiry lekkim wzniesieniu.

 

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl

Toyota Zielona Góra
Zostań kierowcą bolta