Uwaga. Oszuści naciągający na tani asfalt pojawili się w Zielonej Górze

Oszuści w środę, 29 maja, zjawili się w jednej z firm w Zielonej Górze. Zaoferowali tani asfalt. Okazało się, że chcą wcisnąć mieszankę smoły z kamieniami.

Oszuści proponują ekstra interes na asfalcie. Mówią, że zostało im trochę asfaltu z budowy drogi w okolicy i mogą go tanio sprzedać. Chcą zaledwie 50 zł za metr asfaltu, czyli bardzo tanio. Osoba ,której zaoferowali asfalt, zainteresowała się jednak tak niską ceną asfaltu. I co się okazuje? To oszuści, którzy sprzedają mieszankę smoły z kamieniami.

To oszuści znani już na terenie kraju. Kiedy już chwycą ofiarę zjawiają się z koparką. Równają ziemię i leją asfalt, który jest smołą z kamieniami. Kasują i odjeżdżają. Po kilku dniach wszystko pęka i wtedy okazuje się, że doszło do oszustwa. Kontakt z nimi się oczywiście urywa.

Firma jest zarejestrowana najprawdopodobniej w Irlandii. Kontakt z nią jest utrudniony. Uwaga. Asfaltowi oszuści pojawili się w Zielonej Górze.

Oszuści byli też w firmie w Świebodzinie. Mężczyzna mówiąc po polsku z angielskim akcentem chciał sprzedać tani asfalt. Oferował również jego wyłożenie. Na szczęście nie udało mu się oszustwo.

Toyota Zielona Góra - poscigi.pl
Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl
Eko pol - Poscigi.pl