W marketach w Zielonej Górze niemal nikt nie nosi maseczek. Personel nie reaguje (SYGNAŁ CZYTELNIKA)

Nasz zaniepokojony czytelnik informuje, że w marketach w Zielone Górze niemal nikt nie nosi maseczek. W dodatku personel na to nie zwraca uwagi.

Właśnie wróciłem z zakupów. Byłem w markecie Carrefour, Kauflandzie, w Castoramie i w galerii Focus Mall. Z przerażeniem stwierdzam, że zdecydowana większość klientów nie nosi maseczek. Co gorsza, personel na to nie zwraca uwagi.

W jednym z tych marketów podszedłem do ochrony i zwróciła uwagę na ten fakt. Pan tylko wzruszył ramionami i powiedział, że… sprawdzi to. Brzmiało to bynajmniej absurdalnie. W tym czasie kiedy ochroniarz mi to mówił, obok nas do marketu weszło kilka osób bez maseczek. Obok chodził tłum bez maseczek. O dystansie społecznym również nie ma mowy.

Patrząc na to co się dzieje, czyli ponad 15 tys. nowych zakażeń w kraju, maseczki w sklepach powinny być obowiązkowe. Personel sklepów oraz marketów nie powinien wpuszczać osób bez maseczek.

Dlaczego ten obowiązek jest ignorowany? To przerażające jak bardzo nie dbamy o swoje bezpieczeństwo.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl