W Zielonej Górze wpadł poszukiwany przez kilka sądów 33-latek. Ma do odsiedzenia wyroki więzienia. Prowadził mając zakaz

33-latek był poszukiwany przez pięć różnych sądów rejonowych województw lubuskiego i zachodniopomorskiego, w tym w dwóch przypadkach listami gończymi.

Policjanci z oddziałów prewencji w Zielonej Górze zatrzymali mężczyznę, który kierował autem pomimo czynnego zakazu prowadzenia. Na dodatek był poszukiwany przez sądy rejonowe województw lubuskiego i zachodniopomorskiego, w tym także listami gończymi. Mężczyzna miał do odbycia kary więzienia.

W środę, 21 września, policjanci z prewencji zauważyli na ulicy Reja volkswagena passata, którego stan techniczny wzbudził ich podejrzenia. – Policjanci postanowili sprawdzić pojazd i zatrzymali kierującego do kontroli – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka policji w Zielonej Górze.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Podczas legitymowania 33-latka okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia wydany przez sąd w Goleniowie. Ponadto był poszukiwany przez pięć różnych sądów rejonowych województw lubuskiego i zachodniopomorskiego, w tym w dwóch przypadkach listami gończymi. Mężczyzna miał do odbycia kary więzienia.

33-latek został zatrzymany i przewieziony na przesłuchanie do komendy miejskiej, a jego samochód został zabezpieczony na policyjnym parkingu. Usłyszał zarzut kierowania pomimo sądowego zakazu. Za to grozi mu kara do 3 lat więzienia.

Toyota Zielona Góra
Reklama pościgi
Eko pol - Poscigi.pl