Toyota Zielona Góra

W Zielonej Górze wpadły trzy poszukiwane osoby, każda w niecodziennych okolicznościach

W Zielonej Górze padły trzy poszukiwane osoby. Zostały zatrzymane przez wywiadowców. fot. KMP Zielona Góra

Zielonogórscy wywiadowcy zatrzymali trzech mężczyzn poszukiwanych do odbycia kar więzienia. Dwóch wpadło na zakupach, jeden na ulicy, a policjanci byli po służbie.  

Kilka dni temu, jeden z zielonogórskich wywiadowców zatrzymał w markecie spożywczym  w Zielonej Górze 25-letniego mężczyznę. To był poszukiwany do odbycia kary aresztu. Kilka dni później policyjni wywiadowcy namierzyli kolejnego poszukiwanego.

Tym razem jeden z nich wracając po służbie do domu zauważył na ul. Wrocławskiej znanego mu mężczyznę. Natychmiast zadzwonił do kolegi, z którym pełnił tego dnia służbę wiedząc, że ten jest w drodze do domu i poprosił o pomoc w zatrzymaniu.

Po kilku minutach policjanci wspólnie zatrzymali 29-letniego mężczyznę poszukiwanego przez zielonogórski sąd rejonowy do dwóch spraw. 29-latek trafił do aresztu.

W miniony weekend, także policjant z zespołu wywiadowczego, ale tym razem w jednym z marketów budowlanych zauważył kolejnego mężczyznę, który był poszukiwany od dłuższego czasu. Jak się później okazało, ukrywał się przed policjantami w jednej z podzielonogórskich miejscowości. Funkcjonariusz był już po służbie, a wiedząc, że 38-letni poszukiwany może próbować uciekać, zadzwonił po kolegę w wydziału, który właśnie jechał do pracy.

Obaj zaskoczyli i zatrzymali 38-latka, który następnie trafił do aresztu. Mężczyzna był poszukiwany listem gończym do odbycia kary aresztu.

Toyota Zielona Góra
Eko pol - Poscigi.pl