Wąż na osiedlu. Zablokował wejście do drzwi bloku

Półtorametrowy wąż zablokował się w drzwiach wejściowych bloku na osiedlu Europejskim w Gorzowie. Policję zaalarmowała mieszkanka Gorzowa, która zauważyła wystający kawałek kolorowego ogona na chodniku. W pobliżu bawiły się dzieci. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy wąż trafił w bezpieczne miejsce.

W poniedziałek, 7 października, około godz.14.00 dyżurny komendy miejskiej policji został powiadomiony o tym, że na na jednej z ulic na osiedlu Europejskim prawdopodobnie jest wąż. Na miejsce pojechał patrol. Mundurowi ustalili, że z klatki bloku wychodziła kobieta i zauważyła, że w drzwiach zaklinował się duży wąż, a kiedy je otworzyła wydostał się na zewnątrz.

Polecane  Volkswagenem uderzył w bok mercedesa taksówki tak, że ta wypadła z drogi (ZDJĘCIA)

Policjanci interweniujący na miejscu zorientowali się, że gad ma blisko 1,5 m długości i pełza wzdłuż budynku, gdzie bawiły się dzieci. Funkcjonariusze zabezpieczyli węża wkładając go do worka i powiadomili służby weterynaryjne, te zdecydowały o przekazaniu gada w bezpieczne miejsce. Okazało się, że wycieczkę poza terrarium urządził sobie wąż zbożowy, który nie jest jadowity.

Zakończyło się na strachu. Warto podkreślić w tym przypadku właściwą reakcję kobiety, która gdy tylko napotkała węża powiadomiła służby. Pozwala to na właściwą reakcję i podjęcie działań, które zapewnią bezpieczeństwo

 

Langner odszkodowania
Reklamy