Włamał się do drogerii. Ukradł kosmetyki warte 8 tys. zł. Złodziej wpadł nocą na ulicy

34-latek jest podejrzany o włamanie do sklepu drogeryjnego i kradzież między innymi kosmetyków

Policjanci z Gubina zatrzymali mężczyznę, który włamał do drogerii i ukradł kosmetyki o wartości ponad 8 tys. zł. 34-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W nocy 11 lutego, dyżurny z gubińskiego komisariatu dostał zgłoszenie o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie miasta. Przybyły na miejsce patrol zobaczył wybitą szybę w witrynie sklepowej , a przed nią rozrzucone kosmetyki.

Na miejsce wezwano grupę dochodzeniowo-śledczą wraz technikiem kryminalistyki, którzy ujawniali i zabezpieczali ślady, mogące mieć związek ze zdarzeniem. – Ponadto funkcjonariusze sprawdzali każdą zdobytą informację, a także zbierali materiał dowodowy, który pomógłby w ustaleniu sprawcy – mówi podkom. Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim.

W nocy kilka godzin od włamaniu policjanci na jednej z ulic zauważyli mężczyznę, którego typowali jako złodzieja. Został on zatrzymany.

34-latek jest podejrzany o włamanie do sklepu drogeryjnego i kradzież między innymi kosmetyków i perfum różnych marek o łącznej wartości ponad 8 tys. zł. grozi mu ara do 10 lat więzienia. Dla policjantów z Gubina nie jest to jednak zakończona sprawa. Szukają jeszcze skradzionych  kosmetyków.