Samochody.pl - poscigi.pl

Wszedł do sklepu na stacji benzynowej z nożem w ręku i zażądał pieniędzy. Reakcja ekspedientki bardzo go zaskoczyła (FILM)

Policjanci ze Strzelec Krajeńskich zatrzymali 38-letniego napastnika, który przy użyciu noża sterroryzował pracownicę stacji benzynowej. Dzięki przytomnemu zachowaniu kobiety napastnikowi nie udał się napad. Uciekł z miejsca zdarzenia. 38-latek został szybko namierzony i zatrzymany przez policjantów ze strzeleckiej patrolówki. usłyszał zarzut rozboju przy użyciu noża. Decyzją sądu trafił do aresztu.

Wszystko wydarzyło się nocą z niedzieli na poniedziałek, 18 grudnia. Na jednej ze stacji benzynowych w Strzelcach Krajeńskich, do kasy podszedł mężczyzna. W ręku miła nóż. Próbował sterroryzować pracownicę stacji i obrabować kasę.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Dzięki przytomnej reakcji kobiety napad nie udał się, a bandzior zmuszony był uciec z miejsca zdarzenia. – Reakcja  pracowników stacji pozwoliła dyżurnemu na szybkie skierowanie patrolu w miejsce zgłoszenia – mówi st. asp. Tomasz Bartos, rzecznik policji w Strzelcach Krajeńskich. W trakcie dojazdu policjanci zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał rysopisowi wskazanemu z zgłoszeniu.

Mężczyzna na widok policjantów ukrył się w zaroślach, jednak nieskutecznie. Został obezwładniony i zatrzymany. Sprawca rozboju okazał się38-latek, mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego. Mężczyzna trafił do pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Usłyszał zarzut rozboju przy użyciu noża. Został aresztowany przez sąd na trzy miesiące. Za rozbój grozi mu kara do nawet 20 lat więzienia.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl