Samochody.pl - poscigi.pl

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim. Samochód uderzył w drzewo. W aucie dziecko

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Do wypadku w Nowogrodzie Bobrańskim doszło we wtorek, 13 lutego. Na miejscu wypadku są już służby ratunkowe. Kierowca ma być zakleszczony w samochodzie. Dziecko jest na zewnątrz.

Do wypadku w Nowogrodzie Bobrzańskim doszło około godz. 16.30. Kierujący samochodem uderzył w drzewo na ulicy Pocztowej. Na miejsce wypadku zostały wezwane służby ratunkowe.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Wypadek w Nowogrodzie Bobrzańskim

Jak wynika, że wstępnych informacji honda uderzył w drzewo. W samochodzie jest zakleszczony kierujący. Dziecko znajduje się na zewnątrz.

Na miejsce wypadku dojechały trzy zastępy wozy zielonogórskiej straży pożarnej. Jest również policja z Zielonej Góry oraz karetka pogotowia ratunkowego. Trwa akcja ratunkowa.

Godz. 16.55 Wszystkie osoby są już za pojazdem. Zajęli się nimi medycy z karetki pogotowia ratunkowego. Na miejscu ląduje śmigłowiec lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ma zabrać do szpitala mężczyznę, który prowadził samochód. Dziecku na szczęście nic poważnego się nie stało.

Kierujący hondą w czasie jazdy miał zacząć się dusić. Po chwili zobaczył osobę pieszą na przejściu. Wtedy odbił, wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Langner odszkodowania Zielona Góra - poscigi.pl Restauracja COSMOS Zielona Góra - poscigi.pl Biała Wydra - poscigi.pl Eko pol - Poscigi.pl