Zadał śmiertelny cios pod dyskoteką w centrum miasta. Idzie do więzienia

Do śmiertelnego pobicia doszło pod dyskoteka w Gorzowie

Do śmiertelnego pobicia doszło pod dyskoteką w Gorzowie. Pascal U. zadał 31-letniemu Wojciechowi I. jeden, ale niestety śmiertelny cios pod dyskoteką. Sąd skazał go na cztery lata więzienia.

Dyżurny gorzowskiej policji 31 marca 2019 r. około godz. 4 rano dostał zgłoszenie o nieprzytomnym mężczyźnie, który leżał na chodniku koło dyskoteki przy ul. Mostowej. Na miejsce szybko dojechała gorzowska policja oraz karetka pogotowia ratunkowego. Po przyjeździe służb na miejsce ratownicy rozpoczęli walkę o życie 31-latka. Niestety, mimo reanimacji, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Policjantom już na miejscu udało się ustalić, że mężczyzna brał udział w bójce wówczas z 22-latkiem Pascalem U. 22-latek był niedaleko miejsca zdarzenia. Został zatrzymany przez gorzowskich policjantów. Był pijany. Podczas śledztwa ustalono, że Pascal U. zadał Wojciechowi jeden cios. Niestety śmiertelny.  Uderzenie było tak silne, że spowodowało poważny uraz głowy.

Przed gorzowskim sądem zapadł właśnie wyrok. Sąd uznał Pascala U. winnym. Skazał 23-latka na 4 lata więzienia. Ma również zapłacić ponad 110 tys. zł odszkodowania. Wyrok nie jest prawomocny.