Zaginiona 14-letnia Sandra odnaleziona. Policja ustala co się stało. Czy chodzi o internetowe wyzwanie?

Możliwie, że chodzi o challenge, czyli internetowe ryzykowne wyzwanie.

W środę, 26 kwietnia, 14-letnia Sandra został odnaleziona przez policjantów ze słubickiej komendy. Jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Okoliczności zniknięcia nastolatki wyjaśnia policja.

Sandra zaginęła w piątek, 21 kwietnia. Około godziny 16.00 wyszła ze swojego mieszkania w Słubicach na Osiedlu Słowiańskim, mówiąc mamie, że idzie do koleżanki. Od tego czas nikt jej nie widział

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Sandra odnaleziona

Ustalono, że dziewczynka dotarła pod blok koleżanki. Tam po krótkiej rozmowie koleżanki rozstały się w okolicach McDonalda.

Około godziny 19.00 mama Sandry próbowała się z nią skontaktować, ale telefon 14-latki był już wyłączony. Od tamtej pory Sandra nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

Od tego czasu 14-latki szukało wielu policjantów. Na szczęście w środę, czyli po sześciu dniach, nastolatka została odnaleziona przez kryminalnych. Jest cała i zdrowa.

Dlaczego zaginęła Sandra?

Co się wydarzyło. – Wyjaśniamy okoliczności związane z zaginięciem nastolatki – mówi asp. Agnieszka Kaczmarek, rzeczniczka słubickiej policji. Ponieważ sprawa dotyczy osoby nieletniej policja nie udziela żadnych szczegółowych informacji.

Możliwie, że chodzi o challenge, czyli internetowe ryzykowne wyzwanie. Staje się ono coraz bardziej popularne wśród nastolatków. Mówiło się również, że Sandra poznała kogoś w internecie.

– Ustalamy każda możliwą wersję dotyczącą zaginięcia nastolatki – mówi asp. Kaczmarek.

Toyota Zielona Góra