Zderzenie samochodów na skrzyżowaniu w Zielonej Górze. Na miejscu służby ratunkowe (ZDJĘCIA)

Do zderzenia mercedesa i taksówki volkswagena passata doszło na skrzyżowaniu ulic Batorego, Zamoyskiego i Rzeźniczka. Na miejscu zdarzenia są służby ratunkowe.

Na skrzyżowaniu zderzyły się mercedes oraz volkswagena passat. Kierujący passatem taksówkarz zapewnia, że kierująca mercedesem na skrzyżowanie wjechała na czerwonym świetle. Kobieta kierująca mercedesem mówi, że miała zielone światło. Winnego zderzenia ustalą zielonogórscy policjanci. Na miejscu zderzenia samochodów są strażacy, którzy zabezpieczyli wycieki z rozbitych pojazdów. Na skrzyżowaniu są poważne utrudnienia w ruchu.

Godz. 14.14 Winnego zdarzenia rozstrzygnie sąd. – Prosimy świadków zderzenia samochodów na skrzyżowaniu o kontakt z komendą miejską policja – mówi podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzeczniczka zielonogórskiej policji.

Kierowca volkswagena passata również szuka świadków zderzenia na skrzyżowaniu.  – Proszę o kontakt wszystkie osoby, które widziały moment zderzenia. Na informacje czekam pod numerem telefonu 601 596 065 – mówi pan Tomasz, kierowca volkswagena.