Toyota Zielona Góra

  Zginął pod kołami samochodu w Szprotawie. Kim jest?

  Nieznany mężczyzna zginął pod kołami samochodu na ul. Małomickiej w Szprotawie. Policja nie wiem kim jest zmarła osoba.

  Do tragedii doszło w poniedziałek 25 lutego br. około godz. 19.00.  Zgłoszono wypadek drogowy na ul. Małomickiej w Szprotawie. Na miejscu znajdowały się stojące pojazdy oraz leżący na jezdni mężczyzna. Po sprawdzeniu czynności życiowych, policjanci podjęli czynności reanimacyjne. Po chwili na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe. Ratownicy medyczni przystąpili do czynności reanimacyjnych, jednak mężczyźnie nie udało się przywrócić czynności życiowych.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Ustalono kierującego pojazdem, który brał udział w tym zdarzeniu. Okazał się nim 30-letni mężczyzna. Kierujący jechał od strony Szprotawy w kierunku Małomic, z naprzeciwka jechały inne pojazdy. W pewnym momencie zauważył coś leżącego na jezdni, na jego pasie ruchu, nie zdążył jednak tego ominąć. Po około 100 m zatrzymał swój pojazd i spostrzegł, że na jezdni leży mężczyzna. Wówczas zadzwonił na policję.

  Jego żona, która jechała wraz z nim ,potwierdziła tę wersję zdarzeń. Na miejscu ustalono również świadka tego zdarzenia. Zabezpieczono miejsce zdarzenia. Lekarz stwierdził zgon mężczyzny z przyczyn urazu wielonarządowego. Na miejsce przyjechała grupa operacyjno – dochodzeniowa. Kierujący pojazdem był trzeźwy.