ZIELONA GÓRA Plaga kradzieży na działkach w Jędrzychowie. Okradzionych już 28 działek

W ciągu ostatnich trzech tygodni złodzieje okradli aż 28 działek, ale na ogródkach w Jędrzychowie. Kradną co i się da przy tym niszcząc wszystko dookoła.

Niedawno złodziej pojawił się w ogródkach działkowych Falubazu w Jędrzychowie około godz. 5.00 nad ranem. Łomem rozwalił drzwi do altanki i wszedł do środka. Wpadł na fotopułapkę, której nie zauważył. Złodziej uciekł z działki. Wcześniej złodzieje lub złodziej zniszczyli drzwi do altanki i weszli do środka na ogródkach „Grono”. Ukradli między innymi ciśnieniowy ekspres do kawy, piłę spalinową oraz podkaszarkę. Rozmontowali i ukradli basen o pojemności 18 tys. litrów.

--- Czytaj dalej pod reklamą ---

Kradzieże działkowe to już plaga. Tyko w ogródkach w Jędrzychowie w ciągu ostatnich trzech tygodni okradzionych zostało aż 28 działek. Działkowicze są oburzeni. Złodzieje nie tylko kradną, ale również niszczą drzwi, wybijają okna i wyłamując zamki. – Kradną wszystko, począwszy od drobnych rzeczy, skończywszy na sprzętach wartych kilkaset złotych  – alarmuje nas Czytelniczka. Działkowicze zgłaszają policji kradzieże, ale złodzieje cały czas są nieuchwytni.

Nagrałeś wideo na trasie, zrobiłeś zdjęcie kolizji lub wypadku? Wyślij je na mail [email protected] lub przez profil na facebooku poscigi.pl i twórz z nami portal poscigi.pl