Za nami wojewódzkie działania „Trzeźwy wieczór”. Zielonogórska policja skontrolowała ponad 700 kierowców. Na szczęście żaden z kierujących samochodem nie prowadził po alkoholu i to zdecydowanie najlepsza informacja po tych działaniach.
Nie obyło się jednak bez wpadek. Policjancia zatrzymali dwa prawa jazdy za przekroczenie dozwolonej prędkości o ponad 50km/h, kierującego bez uprawnień i 4 nietrzeźwych rowerzystów.
Wysoka temperatura, zmęczenie i pośpiech nie pomagają na drodze, dlatego warto znaleźć chwilę na odpoczynek i zadbać o odpowiednie nawodnienie.





