Samochody.pl - poscigi.pl

  Złodziej paliwa wpadł z amfetaminą

  Wczoraj policjanci z Krosna Odrzańskiego zatrzymali 24-letniego mężczyznę, który na jednym z krośnieńskich osiedli wyłamał korek od wlewu paliwa w renault twingo i ukradł paliwo. Przy podejrzanym o to przestępstwo znaleziono również amfetaminę.

  Kradzieże paliwa z samochodów osobowych i ciężarowych stały się ostatnio istną plagą, dlatego policjanci z powiatu krośnieńskiego zarówno prewencji, ruchu drogowego jak i operacyjni, w ramach pełnienia służby patrolują rejony parkingów samochodowych.

  We wtorek 23 października policjanci zatrzymali 24-letniego mężczyznę, mieszkańca Krosna Odrzańskiego, który na jednym z krośnieńskich osiedli , po uprzednim wyłamaniu wkładki zamka korka wlewu paliwa ukradł jego zawartość. Zatrzymany mężczyzna miał przy sobie amfetaminę.

  --- Czytaj dalej pod reklamą ---

  Za usiłowanie włamania i posiadanie amfetaminy 24-latek odpowie przed sądem. W toku dalszych czynności krośnieńscy policjanci ustalili, że przy spuszczaniu paliwa z samochodu  zatrzymanemu mężczyźnie pomagał nieletni chłopak, który w trakcie przesłuchania przyznał się do tego czynu. Nieletni sprawca odpowie przed sądem rodzinnym.